Apie mus

UAB “Staigmena“ – jau virš trisdešimt metų dirba net ir pačiam išrankiausiam klientui. Mūsų gaminamos faneruotos vidaus durys puošia ne vienus namus, o ilgametė darbo patirtis leidžia pasiūlyti plataus dizaino, spalvų, geriausios kokybės vidaus faneruotas ir dažytas duris Jums ir Jūsų namams.

Mes suprojektuosime, padėsime pasirinkti spalvas, geriausias medžiagas, dizainą, išmatuosime ir sumontuosime Jūsų duris. Ir suteiksime garantiją mūsų gaminiams.

Durys projektuojamos individualiai kiekvienam užsakovui pagal kliento pateiktą projektą. Todėl kiekvienoms durims kruopščiai parenkame pačią geriausią faneruotę, kuri padeda atskleisti natūralų medžio grožį. Esame pasiruošią pasiūlyti platų, laiko ir praktikos patikrintą, durų modelių, faneruotės rūšių, durų priedų bei durų sistemų pasirinkimą. Visada suteiksime galimybę užsakovui koreguoti durų dizainą ar jas dekoruoti norimais elementais.

Su malonumu patarsime, kurios durys geriausiai tinka Jūsų namams, biurui, viešbučiui ar kitos paskirties patalpų interjerui.

Scroll Up